Διημερίδα με τίτλο :«Ενσωματώνοντας το μοντέρνο στο κλασσικό: Νεότερες εξελίξεις στη βιολογία και θεραπεία των αιματολογικών νόσων
![Ιατρικός Σύλλογος Χανίων](https://www.ischanion.gr/wp-content/uploads/2019/05/untitled-8.png)
Αξιότιμοι κύριοι/ες,
Η Αιματολογική κλινική του Π.Γ.Ν.Αλεξανδρούπολης σε συνεργασία με την εταιρία Βιοεπιστημών σας προσκαλεί στην Διημερίδα με τίτλο :«Ενσωματώνοντας το μοντέρνο στο κλασσικό: Νεότερες εξελίξεις στη βιολογία και θεραπεία των αιματολογικών νόσων» που θα λάβει χώρα στις 31 Μαΐου – 1 Ιουνίου 2019 στο ξενοδοχείο Ramada Plaza Thraki και στην ενημερωτική εκδήλωση για τη θαλασσαιμία σε συνεργασία με τον Ελληνικό σύλλογο θαλασσαιμίας που θα λάβει χώρα το Σάββατο 1/6/19 στις 12:30 στο ξενοδοχείο Ramada Plaza Thraki.
Πρόγραμμα Ενημερωτικής Εκδήλωσης για την θαλασσαιμία
Με εκτίμηση,
Ιωάννης Κοτσιανίδης
Καθηγητής Αιματολογίας ΔΠΘ,
Διευθυντής Αιματολογικής Κλινικής ΠΓΝΑ