Εκπαιδευτικό σεμινάριο Βασικής Υποστήριξης της Ζωής και χρήσης Αυτόματου Εξωτερικού Απινιδωτή
![Ιατρικός Σύλλογος Χανίων](https://www.ischanion.gr/wp-content/uploads/2015/09/article_cover-300x199.png)
Εκπαιδευτικό σεμινάριο Βασικής Υποστήριξης της Ζωής και χρήσης Αυτόματου Εξωτερικού Απινιδωτή
Εκπαιδευτικό σεμινάριο Βασικής Υποστήριξης της Ζωής και χρήσης Αυτόματου Εξωτερικού Απινιδωτή (BLS-AED) στο Hotelier Education, στην Αγία Μαρίνα. Τα τακτικά σεμινάρια διεξάγονται στα γραφεία του Ιατρικού Συλλόγου Χανίων. Μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή στη γραμματεία του Ιατρικού Συλλόγου Χανίων, στο 2821056295.