Επιστημονική Ημερίδα με θέμα « Ψυχική υγειά στην εποχή της κρίσης & Αγγειακά – Εγκεφαλικά επεισόδια
![Ιατρικός Σύλλογος Χανίων](https://www.ischanion.gr/wp-content/uploads/2015/12/IMG_3370-200x300.jpg)
Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΑΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ διοργανώνει Επιστημονική Ημερίδα με θέμα « Ψυχική υγειά στην εποχή της κρίσης & Αγγειακά – Εγκεφαλικά επεισόδια – Μια σύγχρονη απειλή» την Τετάρτη 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ, στις 19:00 το απόγευμα στην αίθουσα ομιλιών της Τραπεζα Χανίων . Ομιλητές : Γεωργακακης Γεωργιος Νευρολόγος -Ψυχίατρος Διευθυντής Β’ Νευρολογικής Κλινικής ΓΝ Χανιών . Λιοδάκης Αντωνιος Ψυχίατρος -Ψυχοθεραπευτής Διευθυντής ΚΨΥ Ρέθυμνου Καλιοντζακης Ιωαννης Α΄ Επιμελητής Γ.Ν.ΧΑΝΙΩΝ