Μεταπτυχιακό Δίπλωμα στα Αγγειακά Εγκεφαλικά Επεισόδια»
![Ιατρικός Σύλλογος Χανίων](https://www.ischanion.gr/wp-content/uploads/2019/07/untitled-4.png)
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ του ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΔΠΘ με τίτλο “ΑΓΓΕΙΑΚΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ” θα δεχθεί νέους μεταπτυχιακούς φοιτητές για το έτος 2019-2020. ΛΗΞΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ : 29-7-2019
Συνημμένα σας αποστελλουμε σύντομο πληροφοριακό και την προκήρυξη ώστε να ενημερώσετε σχετικά μέλη και συνεργάτες που ενδιαφέρονται και εμπίπτουν στις κατηγορίες πτυχιούχων που γίνονται δεκτοί
Η προκήρυξη (αποστέλεται και συνημμενα) και αίτηση συμμετοχής έχουν αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Τμήματος Ιατρικής ΔΠΘ στον παρακάτω σύνδεσμο: