Παγκρήτια Παιδιατρική Εταιρεία – 1η Ημερίδα Μετάβασης – 25/01/2020 , Σπίτι Πολιτισμού Ρέθυμνο
![Ιατρικός Σύλλογος Χανίων](https://www.ischanion.gr/wp-content/uploads/2020/01/enilikiosi-300x150.jpg)
Αγαπητοί συνάδελφοι,
στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να δείτε την Πρόσκληση, το Πρόγραμμα και την Ανακοίνωση της προέδρου της οργανωτικής επιτροπής της 1ης Ημερίδας “Μετάβασης”, «ο Δρόμος της Ενηλικίωσης: Προαγωγή Υγείας και Χρόνια Νοσήματα», που διοργανώνεται από την Παιδιατρική Κλινική Ρεθύμνου. Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020, ώρα έναρξης 9 πμ, στο Σπίτι του Πολιτισμού, στο Ρέθυμνο. Η είσοδος είναι δωρεάν και θα χορηγηθούν μόρια συνεχιζόμενης ιατρικής εκπαίδευσης.
Με εκτίμηση εκ μέρους του ΔΣ,
Ελευθερία Παπαδοπούλου
Πρόεδρος ΠΠΕ