Πρόγραμμα δια-βίου μάθησης του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης «Χειρουργική της Πρεσβυωπίας»
![Ιατρικός Σύλλογος Χανίων](https://www.ischanion.gr/wp-content/uploads/2024/02/αρχείο-λήψης-300x166.png)
Πρόγραμμα δια βίου μάθησης του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης «Χειρουργική της Πρεσβυωπίας». Όπως αναφέρεται στο σώμα της ανακοίνωσης έχουν εξασφαλιστεί για το Πρόγραμμα 10 πλήρεις υποτροφίες.
Έναρξη υποβολής αιτήσεων: 07/02/2024
Καταληκτική ημερομηνία: 10/03/2024
Η υποβολή των αιτήσεων γίνεται μόνο ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας του Προγράμματος.
Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση ή πληροφορία.
με εκτίμηση
Δημήτρης Αγγελώνιας
Μονάδα Οφθαλμικής Έρευνας και Καινοτομίας Πανεπιστημιακή Οφθαλμολογική Κλινική Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης 1ο Κτίριο Ιατρικής Σχολής Πανεπιστημιούπολη, Δραγάνα – Αλεξανδρούπολη, 68 100 τηλ: 2551030990, 30405 – e-mail: [email protected] # # # # # # # # # # # # # # Ophthalmic Research and Innovation Unit Department of Ophthalmology Democritus University of Thrace Administrative Building University Campus, Dragana – Alexandroupoli, 68 100 Tel: (+30) 2551030990, 30405 – e-mail: [email protected] |