Ψηφιακή Ημερίδα: Covid-19 : Η Επόμενη Μέρα της Πανδημίας
![Ιατρικός Σύλλογος Χανίων](https://www.ischanion.gr/wp-content/uploads/2021/06/e5ee4c79eac66e5e818b1c1bdddddbfb1e741f98-300x180.png)
Η Ιατρική Εταιρεία Δυτικής Ελλάδος – Πελοποννήσου σε συνδιοργάνωση με τη ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΓΝΠ “ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ”, διοργανώνει την Τετάρτη 07/07/21 στις 19:00
ψηφιακή ημερίδα με τίτλο
«Covid-19: Η επόμενη μέρα της Πανδημίας».
Στα πλαίσια της ημερίδας θα συζητηθούν θέματα όπως ποια είναι η πραγματικότητα στα νοσοκομεία, η εργαστηριακή διερεύνηση περιστατικών COVID αλλά ποια είναι η επόμενη μέρα στην διαχείριση της πανδημίας.
Η Ιατρική Εταιρεία Δυτικής Ελλάδος – Πελοποννήσου σε συνδιοργάνωση με τη ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΓΝΠ “ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ”, διοργανώνει την Τετάρτη 07/07/21 στις 19:00 Στα πλαίσια της ημερίδας θα συζητηθούν θέματα όπως ποια είναι η πραγματικότητα στα νοσοκομεία, η εργαστηριακή διερεύνηση περιστατικών COVID αλλά ποια είναι η επόμενη μέρα στην διαχείριση της πανδημίας.
|