12η Ημερίδα για την Εφηβεία
![Ιατρικός Σύλλογος Χανίων](https://www.ischanion.gr/wp-content/uploads/2022/11/12η-ΗΜΕΡΙΔΑ-ΓΙΑ-ΤΗΝ-ΕΦΗΒΕΙΑ-1-1-pdf-212x300.jpg)
Σας καλωσορίζουμε στην 12η Ημερίδα για την Εφηβεία, η οποία διοργανώνεται από́ το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Εφηβική́ Ιατρική́ και Φροντίδα Υγείας Εφήβων» του Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ σε συνεργασία με τη Β ́ Παιδιατρική́ Κλινική́ ΑΠΘ, ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑ και τελεί υπό την Αιγίδα του Τμήματος Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας.
Η Ημερίδα στοχεύει στη συνεχιζόμενη δια βίου εκπαίδευση όλων των επιστημόνων που ασχολούνται με τον έφηβο και θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022 υβριδικά:
Join Zoom Meeting
https://authgr.zoom.us/j/93426285018?pwd=NytLZFJuRStjRHdaN0JtcUJMWW9iZz09
Meeting ID: 934 2628 5018
Passcode: 596409
Η συμμετοχή σας θα αποτελέσει ιδιαίτερη χαρά και τιμή για εμάς.
Εκ μέρους της Οργανωτικής Επιτροπής
Στυλιανή Γκίζα