32ο Παγκρήτιο Πανεπιστημιακό Παιδιατρικό Συμπόσιο (29 Μαρτίου – 30 Μαρτίου 2024)
![Ιατρικός Σύλλογος Χανίων](https://www.ischanion.gr/wp-content/uploads/2024/03/2024_32-PAIDIATRIKO-SYMBOSIO_RGB_W10-164x300.jpg)
Εκ μέρους της καθηγήτριας της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης κας Ευτυχίας Στειακάκη, (2ος Παθολογικός Τομέας (Παιδιατρικός) του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Ηρακλείου -ΠαΓΝΗ-) που διοργανώνουν το 32ο Παγκρήτιο Πανεπιστημιακό Παιδιατρικό Συμπόσιο (29/3-30/3/2024), θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να βάλετε την επισυναπτόμενη αφίσα στην ιστοσελίδα του Ιατρικού Συλλόγου, όπου κάνοντας κλικ οδηγεί στην ιστοσελίδα του Συνεδρίου [https://protypogr.com/ppps/]
Σας ευχαριστούμε πολύ.
Με εκτίμηση,
Η Γραμματεία Συνεδρίου