Πρόγραμμα Προαγωγής Αυτοβοήθειας Χανίων – Κύκλος εκπαιδευτικών σεμιναρίων
![Ιατρικός Σύλλογος Χανίων](https://www.ischanion.gr/wp-content/uploads/2016/10/img3564_8e6789a17e2758fafb74911877cb4ffd_270x200c-300x99.jpg)
Αγαπητοί κύριοι/ες,
σας αποστέλλουμε την ανακοίνωση για τον κύκλο σεμιναρίων που θα πραγματοποιηθεί στο Πρόγραμμα Προαγωγής Αυτοβοήθειας με τίτλο “Η φιλοσοφία και οι εφαρμογές της αυτοβοήθειας/αλληλοβοήθειας στην αντιμετώπιση της εξάρτησης”. Τα σεμινάρια θα ξεκινήσουν την Δευτέρα 31/10 στις 18.00 στο χώρο του προγράμματος (Γιαμπουδάκη 39). Τα σεμινάρια απευθύνονται σε επαγγελματίες υγείας, κοινωνικούς επιστήμονες και σε οποιονδήποτε πολίτη έχει ενδιαφέρον στα θέματα αυτά και η συμμετοχή είναι δωρεάν.
Θερμή παράκληση να ενημερωθούν οι ωφελούμενοι/αποδέκτες της υπηρεσίας σας.
είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση/πληροφορία.
Με εκτίμηση
Κική Δημητριάδου